15.4.2006 Krajská výstava Hradec Králové
15.4.2006 Regional dog show Hradec Kralove -Czech republik

Již 36.krajská výstava psů přivítala 406 psů a fen všech plemen mimo Německých ovčáků, některých teriérů a plemen loveckých. Posuzovalo 6rozhodčích - hlavní rozhodčí pan Petr Řehánek, dále pan Vladimír Adlt, paní doktorka Zuzana Brotánková, Olga Dolejšová, Antonín Mudra a teriéry paní Vladimíra Tichá.
Paní ředitelka Iveta Dosedělová, celý výstavní výbor i sponzoři nám připravili moc pěknou výstavu, hezky okomentovanou právě paní Dosedělovou s pěknými cenami:-)


Australský ovčák Australian Shepherd
rozhodčí judge Petr Řehánek

Psi Třída vítězů Male Champion class

Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG, BIS
Excellent 1, Class winner, Regional winner, BIG, BIS
MultiCh.Shallow River´s WAHPEEH CATAWBA


Feny Mezitřída  Female Intermedial class

Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
Excellent 1, Class winner, Regional winner
MultiJch.Shallow River´s WAHE HULI TEPA ACRO



Shih-tzu
rozhodčí judge Olga Dolejšová

PSI Males
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro

---
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
INDIAN KING z Kraje mlh
(Ch.Quantico Bohemia Acro + Xara z Kraje mlh)



Třída mladých Young class

Výborný 1, Vítěz třídy mladých Ex.1, Winner class young
ICE COLD Bohemia Acro


Mezitřída Intermediall class

Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG3 Ex.1, Class winner, Regional winner, BIG3
Jch.WIN GATES  Bohemia Acro



Třída otevřená Open class

Výborný 1, Vítěz třídy  Ex.1, Class winner
MultiCh.KING FOR ACRO di casa Corsini

---
Výborný 2 Excellent 2
AMBER MOON Azurový drak
(Ich.Kangaroo Bohemia Acro + Peggy z Kraje mlh)

---
Výborný 3 Excellent 3
AMOR Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zearlotry Bohemia Acro)



Třída vítězů Champion class

Výborný 1, Vítěz třídy=dokončen Klubový šampion  Ex.1, Class winner = finished Club champion
Ch.HAMLET Bohemia Acro

FENY  Females
Třída dorostu Puppy class

Velmi nadějný 1 Very promissing 1
KISS OF NIGHT Bohemia Acro

---
Velmi nadějný 2 Very promissing 2
KISMIE z Kraje mlh
(Ch.Quantico Bohemia Acro + Trinity z Kraje mlh)

---
Velmi nadějný 3 Very promissing 3
ICE QUEEN  z Kraje mlh
(Ch.Quantico Bohemia Acro + Xara z Kraje mlh)



Třída mladých Young class

Výborný 1, Vítěz třídy mladých Ex.1, Winner class young
HEAVEN ANGEL Bohemia Acro

---
Výborný 2 Excellent 2
CHANGE IS LIFE Bohemia Acro
 
---
Výborný 3 Excellent 3
BABETTE Azurový drak
(MultiCh.King for Acro di Casa Corsini + Peggy z Kraje mlh)

---

Výborný 4 Excellent 4
DARA Mon-Lang



Mezitřída Intermediall class

Výborný 1, Vítěz třídy Ex.1, Class winner
AMY YOUNG LADY Jantar Moravy


Třída otevřená Open class

Výborný 1, Vítěz třídy  Ex.1, Class winner
ANABEL Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zearlotry Bohemia Acro)


Třída vítězů Champion class

Výborný 1, Vítěz třídy=dokončen Klubový šampion, Krajský vítěz  Ex.1, Class winner = finished Club champion, Regional winner
Jch. CHOICE TOP Iveko-Dog
(Ich.Prime Moon Cha Cha Cha + Ch.CHocolate Kiss Bohemia Acro)


feny o Krajského vítěze

Vipet Whippet

opět děkujeme Janičce Drbalové za pomoc při předvádění a focení a tak zmíním výsledky jejich psů, které stojí za to:-)!
NEWMAN z Úplňku - Velmi nadějný 1, BIS dorost!!!
BERENIKA Pibaro -
Výborná 1, Vítěz třídy otevřené
Ch.ABIGAIL Pibaro -
Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG4

Závěrečné soutěže Final contests

Junior Handling - II.kat.
rozhodčí judge Vladimíra Tichá

2.místo Lucinka Kotěrová s Ebinkou a 3.místo  Lucie Vošická s naším Kinkim:-) oběma děvčatům moc gratulujeme!!!


Nejlepší pár psů
Best couple dog
rozhodčí judge Vladimír Adlt

1.místo Mopsí pár Patrika:-)
předvedl se zde naposledy i náš pár australských ovčáků - Wapík a Way


Nejlepší chovatelská stanice
Best breed station
rozhodčí judge Vladimíra Tichá

BOHEMIA ACRO - 1.místo a jubilejní 120.vítězství
5jedinců po 4otcích a 4matkách!

Nejlepší dorost výstavy
BIS puppy
rozhodčí judge Olga Dojejšová

1.místo Jana a Newman, 2.místo Patrik a Cassius

předvedli se tu i naši dorostenci Ofinka a Majk, kterého perfektně vodila Lucinka:-) díky!


Nejlepší mladý výstavy
BIS young
rozhodčí judge Dr.Zuzana Brotánková

3.místo Patrik a Aleks
zde také náš ICE COLD a Lucinky Lillynka:-)


Nejlepší veterán výstavy
BIS veteran


FCI I
rozhodčí judge Petr Řehánek

Jako Krajská vítězka se v první skupině předvedla i naše Way spolu s Janičkou! Díky za pomoc


FCI II
rozhodčí judge Vladimír Adlt


FCI III
rozhodčí judge Vladimíra Tichá


FCI V
rozhodčí judge Olga Dolejšová


FCI VI
rozhodčí judge Petr Řehánek


FCI IX
rozhodčí judge Dr.Zuzana Brotánková



FCI X
rozhodčí judge Antonín Mudra


Non FCI
rozhodčí judge Olga Dolejšová





 

A jak dopadli naši přátelé? Jasně, že skvěle! Více se dozvíte na www.lukovsky-dvur.cz a www.pibaro.com