3.+.4.6.2006 MVP Nitra, Slovensko
3rd + 4th June Int.show NITRA, Slovak

AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd
rozdhodčí judge Elźbieta Chwalibóg z Polska from Poland, přihlášeno entry 9jedinců
 

Psi Males
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC=dokončen Slovenský Junior šampion Ex.1, CAC=finished Slovak Young champion
Jch. CHUPACHUPS del Whimper delle Grades Jorades

-----------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC,res.CACIB Ex.1, CAC, res.CACIB
Jch.Shallow River´s WESAN TEPA

---------------------
Třída šampionů  Champion class

Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BOD, BIS Ex.1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BOD, BIS
Ch. Sunshine SOONER OR LATER

----------------------------
psi o CACIB

-------------------------
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějná 1 Very primissing 1
Shallow River´s ANANI TAINO ACRO

----------------------------------
Třída mladých Young class

Výborná 1, CAJC Ex.1 Young winner
Jch.BALLANTINES Puella Fera

------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC, res.CACIB Ex.1, CAC, res.CACIB
MultiJch. Shallow river´s WAHE HULI TEPA ACRO

-----------------------------------
Třída otevřená  Open class

Výborný 1, CAC, CACIB Ex.1, CAC, CACIB
 Shallow River´s WACAHKOS ANA CREE

---------------------------------
Na výstavě byly také trénovat sestřičky Anais a Aby Bohemia Acro :-)
Abinka
-----------------------------------------------------------
Závěrečné soutěže Final contests

Junior Handling
I.kat.

---
II.kat.

---------------------------------
Nejlepší dorost výstavy
BIS Puppy

-----------------------------
Nejlepší veterán výstavy
BIS Veteran

-----------------------------------
Nejlepší pár psů  
Best couple dog

-----------------------------------
Nejlepší chovatelská stanice  
Best breed station

krásní Českoslovenští vlčáci zvítězili také u nás na MVP Praha!
-----------------------------------
Velká národní cena
National breed

---------------------------------

rozdhodčí judge Elźbieta Chwalibóg - PL
Nejlepší mladý I. FCI skupiny
BIG Young I.FCI
užší výběr na BIG junior také pro Patrika a Týnu
----------

FCI I
užší výběr
--------------------------------------
rozdhodčí judge Veli - Pekka Kumpumäki - FIN
Nejlepší mladý III. FCI skupiny
BIG Young III.FCI

---------

FCI III
Saša a BOB Bombix Moren Amron´s Topcopy
----------------------------------
rozdhodčí judge Vladimír Piskay  - SK
Nejlepší mladý IV. FCI skupiny
BIG Young IV.FCI

---------

FCI IV
 
---------------------------
rozdhodčí judge Štefan Štefík  - SK
Nejlepší mladý VI. FCI skupiny
BIG Young VI.FCI

---------

FCI VI

----------------------------
rozdhodčí judge Attila Ceglédi - H
Nejlepší mladý VII. FCI skupiny BIG Young VII.FCI

-----------

FCI VII

-------------------------------------
rozdhodčí judge Libuše Ubrová - CZ
Nejlepší mladý VIII. FCI skupiny BIG Young VIII.FCI

------------

FCI VIII

-----------------------------
Nejlepší mladý dne BOG Young
rozdhodčí judge Štefan Šinko - SLO

----------------------------------
BOD
rozdhodčí judge Olga Smid - USA


-------------------------------------------------------------------------------------
Neděle
Sunday

SHIH-TZU
rozhodčí judge Olga Smid z USA from USA přihlášeno entry 20jedinců

PSI Males
Třída štěňat Baby class

Velmi nadějná 1 Very primissing 1
FILIP-ATREI Kirabzer
---------------------

Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC, BIG junior, BOD junior  Excel.1, Young winner, BIG Young, BOD Young
KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro

----
Velmi dobrý 2 Very good 2
EDDY z Vlčieho Brlohu
------------------------
Mezitřída Intermedial class


Výborný 1, CAC, Nejlepší pes v rase, CACIB, BOB  Ex.1, CAC, Best male in breed, CACIB, BOB
Jch.WIN GATES Bohemia Acro
 
---
Výborný 2, res.CAC, res.CACIB Ex.2, res.CAC, res.CACIB
Jch. LUCIFER z Ivafre
(Ich.Zany Lunatic Bohemia Acro + Cleopatra Lásenka)

---
Výborný 3 Ex.3
ONE IN A MILION Premium Bohemia
(Wingates Greatest For Acro + Dizzy Miss Lizzy Premium Bohemia)

---
Velmi dobrý 4 Very good 4
MY LOVE Karmapa
(Marco Bohemia Acro + Brea Karmapa)

---------------------------------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC=dokončen Slovenský šampion krásy  Ex.1, CAC=finished Slovak champion
MultiCh.HAMLET Bohemia Acro

---
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
Ch.UNIQUE CHACHA Bohemia Acro

--------------------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Ch.DAY BREK Bohemia Acro

----------------------------------
psi o CACIB

--------------------------------
FENY Females
Třída mladých Young class

Výborný 1, CAJC Excel.1, Young winner
Jch.HEAVEN ANGEL Bohemia Acro

---
Výborný 2 Ex.2
DRUSILA z Vlčieho Brlohu

---
Velmi dobrý 3 Very good 3
EURIDIKA z Vlčieho Brlohu

---------------------------------
Mezitřída Intermedial class

Výborný 1, CAC, res.CACIB Excel.1, CAC, res. CACIB
BRAVISIMA  Bohemia Acro

--------------------------------
Třída otevřená Open class

Výborný 1, CAC,CACIB  Ex.1, CAC.CACIB
Jch.VANILLA ICE Bohemia Acro

---
Výborný 2, res.CAC Ex.2, res.CAC
ANABELL Imperial Bohemia
(Ich.Perfect Red Boy Bohemia Acro + Zealotry Bohemia Acro)

---
Výborný 3 Ex.3
MultiCh.QUEEN STAR Bohemia Acro


---------------------------------
Třída šampionů Champion class

Výborný 1, CAC Ex.1, CAC
Ch. CHOICE TOP Iveko-Dog
(Ich.Prime Moon Cha Cha Cha + Ch.Chocolate Kiss Bohemia Acro)

--------------------------------------------
feny o CACIB

-----------------------------------
o BOB

Many, many, many thanks to Mrs judge !!!!!!!! Mnohokrát děkujeme paní rozhodčí!!!!!
--------------------------------------------------------
Závěrečné soutěže Final contests


Junior Handling
I.kat.

---
II.kat.

---------------------------------
Nejlepší dorost výstavy
BIS Puppy

-----------------------------
Nejlepší veterán výstavy
BIS Veteran

-----------------------------------
Nejlepší pár psů  
Best couple dog

-----------------------------------
Nejlepší chovatelská stanice  
Best breed station

Děkujeme panu rozhodčímu Klímovi za 125.prvenství v této soutěži. Tentokrát jsme předvedli 4jedince po 4otcích a 3matkách!!!
-----------------------------------
rozdhodčí judge Bojan Matakovič - CRO
Nejlepší mladý II. FCI skupiny
BIG Young II.FCI

----------------
FCI II

------------------------------------
rozdhodčí judge Libuše Ubrová - CZ
Nejlepší mladý V. FCI skupiny
BIG Young V.FCI

----------

FCI V

----------------------------------
rozdhodčí judge Tatjana Urek - SLO
Nejlepší mladý IX. FCI skupiny
BIG Young IX.FCI

Náš čerstvě 9měsíční Majk :-)
--------

FCI IX
IX.FCI
---------------------------------
rozdhodčí judge Oleg Fintora - SK
Nejlepší mladý X. FCI skupiny
BIG Young X.FCI

-----------

FCI X

-----------------------------------
Nejlepší mladý dne BOG Young
rozdhodčí judge Jaroslav Matyáš - SK

-----------------------------------
BOD
rozdhodčí judge Štefan Štefík - SK


--------------------------------
B I S
rozdhodčí judge Laurent Pichard - CH



Když jsme v pátek ráno vyjížděli na Slovensko, neměli jsme tušení, jaký úspěšný víkend nás čeká :-) ! děkujeme všem přátelům, kteří nám fandili a pomohli nám tento náročný víkend zvládnout,přesto že jsme doma zapomněli výstavní kufr, takže jsme se ocitli bez kartáčů,hřebenů,vodítek atd., a dokonce ho takto bravurně zakončit:-)
Úspěchy našich přátel na www.pibaro.com , www.nahaci.cz , www.lukovsky-dvur.cz , www.bohemiaalke.com , www.provocativo.net !