5.+6.12.2009 DUO CACIB Nitra, SK + Pedigree Cup
5th + 6th December 2009 DUO CACIB Nitra, Slovak + Pedigree Cup

VŠECHNY FOTOGRAFIE ZE SOBOTY 5.12.2009 + KOMPLETNÍ FOTO Z PEDIGREE CUP NAJDETE ZDE
ALL PHOTOS FROM SAUTRDAY 5.12.2009 AND COMPLETE GALLERY FROM PEDIGREE CUP ARE HERE

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z NEDĚLE 6.12.2009 NALEZNETE ZDE ALL PHOTOS FROM SUNDAY ARE HERE

Letošní úspěšnou výstavní sezónu jsme zakončili z části na dvou mezinárodních výstavách v Nitře spojené s přehlídkou šampionů a z části druhé v Polsku, kde se konala národní výstava psů v Nové Rudě, o čemž se dočtete ZDE. Ano, náš výstavní tým se po delší době rozdělil na dvě části a já s Martinem vyrazila na Slovensko a Jája s Toníkem do Polska. Ve stejném termínu se ještě konaly dvě výstavy v sousedním Německu a dvě výstavy v Rakousku! Takže bylo opravdu z čeho vybírat a na všech těchto akcích se sešlo mnoho psů z mnoha zemí, takže si každý mohl vybrat to svoje :-) Myslím, že pomyslnou tečku za letošními výstavami jsme na obou akcích udělali velmi velmi úspěšnou!

SOBOTA SATURDAY

Velmi časný výjezd ze Zhoře a také včasný příjezd na výstaviště Agrokomplex v Nitře. Kdo totiž chtěl přijet na nejčastější osmou ranní, zůstal v koloně v centru až do devíti... To se nás netýkalo. My si v klídku zaparkovali přímo u haly s australáčkama a druhou část věcí přesunuli přes celé výstaviště k šickám. Velmi milá pozornost od pořadatelů byla, že každý vystavovatel dostal malou mikulášskou nadílku v podobě sladkosti, což bylo při počtu 200psů opravdu překvapující!!! První šli na řadu australáčci, které posuzoval pan Javorčík zeHappy na své první výstavě :-)))))))))) Slovenska. Pro nás téměř neznámý rozhodčí, protože jsme ho v kruhu potkali jednou letos v Bratislavě u čínských naháčů, kde většině psů vytýkal jejich přednosti..... posuzování australáčků bylo také trochu zvláštní, na pohyb se vůbec nehledělo a málokdy zvítězil ten nejlepší. Nakonec se ale panu rozhodčímu podařilo zadat BOBa tomu opravdu nejlepšímu a to byl Emílek:-) Následoval rychlý přesun k šickám, kde proběhly poslední úpravy a šlo se na věc. Poprvé v našich končinách posuzovala šicu paní Linda Voláriková (šicu posuzuje teprve od ledna 2009 a zatím posuzovala párkrát v zahraničí). Mnozí byli proto zvědaví, jak to dopadne. Asi mnoho lidí neví, že nám paní Voláriková bude posuzovat také klubovou výstavu, na kterou již přijala delegaci od předsedy Shih-Tzu klubu ČR... Já jsem byla zvědavá, zda zvítězí zdraví rozum nad posuzovací strategií, ale to se bohužel nepotvrdilo... Já jsem vystavovala v Jch.rJWW.ANDY Diamond Wingatemladých Endíka a přestože byl nejlepší, získal druhé místo :-) pak již jsem si jen užila Samíka ve třídě čestné a zbytek posuzování jsem se jen příjemně bavila s novou velmi milou kamarádkou Gozem, která přiletěla pro Endíka. Po posouzení jsme mu ještě udělali nové fotky a byl připraven odletět do nového domova, který nyní sdílí s jednou fenkou šicu a užívá si v posteli:-))) Vyvenčili jsme pejsky a čekali, až začnou závěrečné soutěže.
Tam se nejprve předvedla malá Happy, která měla svou výstavní premiéru vůbec. Překvapovalo mě, kolik štěňat bylo na výstavu přihlášených - určitě kolem 50! A malá Happy se líbila ze všech nejvíc a odnesla si titul Nejkrásnější štěně výstavy! Chvíli na to nastupoval Samík spolu s asi 20psy do soutěže BEST IN SHOW čestná, kterou s přehledem u neznámé rozhodčí vyhrál:-) velký kruh si užíval a mě moc bavily komentáře přihlížejících diváků, kterým se zdálo, že Samík létá :-))) Dalšími želízky v ohni byl Emil s Lindou a Cara s Kačenkou v FCI skupině 1. Tam rozhodnutím polské rozhodčí Anny Kochan zaujali první dvě místa a Emil byl o kousek lepší a získal svůj další titul BEST IN GROUP (v pořadí již čtvrtý, jestli správně počítám:-)). Kompletní výsledky obou dnů najdete dole v tabulce!

Závěrečné soutěže Final competitions

štěně BEST IN SHOW baby

čestná BEST IN SHOW honour

BEST IN GROUP FCI 1

VŠECHNY FOTOGRAFIE ZE SOBOTY 5.12.2009 ALL PHOTOS FROM SAUTRDAY 5.12.2009


Nebyla ani chvilička volna a už se kruhy připravovali na PEDIGREE CUP. Neodpustím si napsat něco i o této akci, hlavně na vysvětlení a přiblížení celé věci... V propozicích na Duo CACIB v Nitře byla i zmínka o soutěži šampionů nazvanou Pedigree Cup. Nebylo tam skoro nic vysvětleno, pouze v propozicích stálo, že budou dvě kategorie - Junior do 2 let věku psa, který má junior šampiona jakékoli členské země FCI, a Adult pro psy starší 2 let, kteří ale mají dospělý šampionát nějaké země. Podmínkou byla také účast alespoň na jedné z mezinárodních výstav konaných o tomto víkendu! Pokud jste přihlásili svého psa na obě CACIB výstavy, byl Pedigree Cup zadarmo. Poslední informací bylo to, že soutěž bude probíhat formou KO a k přihlášce můžete přiložit fotografii svého psa, která bude uveřejněna v kalendáři, který bude sloužit jako katalog k celé akci.
On the evening was in Nitra Pedigree Cup - show for champions. Here were two categories - for juniors (to 2 years with junior champin title) and for adult dogs (more than 2ys and champion title). Here were a lot of beautiful dogs from several countries.  In total here were 384dogs entred. In juniors were 148dogs (all breeds!). We entred Exi. The first was here pre-ring and for our group were here 2 judges Ms Anna Kochan from Poland and Ms Gabriela Ridarcikova from Slovak. In 1st FCI group were 21 dogs. Judges send only 2dogs to the final -> 16 the best juniors from all breeds!!! In this final they did 8couples from 16 best dogs and next was K.O.system. 3 judges from 3 countries saw both dogs in couple and vote for their favourite. In aduld competition (236 dogs all breeds entred) we entred Drak and Sam. Also our kids Sunny and Chip were entred. From 4 australian shepherds entred in this category judges likes the most Chip and send him to the final the best 16 dogs. Chip was in the first couple with Kerry Blue terrier and all 3 judges vote for Chip and he was in final TOP 8 dogs:-) Than he lost with winner of this competition lhasa apso.
Realita byla ovšem trochu jiná. Jak sami pořadatelé přiznali, čekali kolem 50, maximálně 100 účastníků! Ale nakonec se přihlásilo 384 psů všech plemen! Zklamání nastalo hned poté, copřipravený Samík bylo možné vyzvednout si lístky na večeři a zároveň vystavovatelé obdrželi startovní čísla, slibovaný kalendář a katalog... ano bohužel téměř 400 psů pořadatelé do kalendáře nevmáčkli, tudíž byli nuceni vytisknout i katalog, takže v kalendáři nakonec objevilo jen 54 "vyvolených" :-( my jsme tam bohužel neobjevili žádného ze svých pejsků. Jen sem tam našla několik svých fotografií, což mě velmi potěšilo, že jsou majitelům pejsků k užitku a líbí se jim natolik, že je poslali na prezentaci do kalendáře. Bohužel mnoho krásných fotek se tam nedostalo. V katalogu už měl téměř každý pes svou fotku, pokud ji tedy majitel zaslal. Jen náš Dráča, přestože jsem foto zaslala spolu s přihláškou, tak v katalogu nebyla. Asi ji ztratil nějaký "šotek"... Nicméně v katalogu čekalo další překvapení (vlastně jej mohli majitelé najít již pár dní dopředu na internetu), a to, že budou předkola! To v propozicích opravdu nebylo! Také jsme se mohli dočíst, že z každé kategorie postoupí do finále a utká se KO systémem pouze 16 psů! V junior kategorii bylo přihlášeno 148 psů a v adult pak 236!!! A pouze 16 z každé kategorie mělo postoupit do finále! Jakým způsobem budou ale finalisti určeni, to byla otázka pro všechny vystavovatele po celou dobu předkol!!! Nejprve kolovaly zvěsti o tom, že z každé FCI skupiny postoupí nejlepší psi do finále - z některé jeden, z jiné možná dva, podle počtu přihlášených psů. Což by ale bylo dosti nespravedlivé, protože by postoupil 1 ze čtyř přihlášených jezevčíků ale třeba jen 2 ze čtyřiceti psů v FCI 9... Tento systém se ale nepotvrdil a nakonec bylo vše jinak. To se ale nevědělo opravdu do poslední chvíle. Nakonec postoupilo 16 nejlépe ohodnocených psů bez ohledu na FCI skupinu. Takže v praxi to vypadalo tak, že z početnějších skupin postoupili i tři jedinci, zatímco z FCI 4 se nedostal jezevčík do finále ani v jedné kategorii (finalisty najdete dole v tabulce...).
Drak v předkoleDíky předkolům a tomu, že šli všichni naši pejsci téměř současně, byl Martin nucen vystavit Exi a Draka, já Samíka a Ruda pak Bambuli, se kterým by ale jinak šel Martin. Kruhů pro předkola bylo celkem 10, v každém z nich pak posuzovali dva rozhodčí. Hojně obsazené FCI skupiny měli samostatný kruh pro junior a adult kategorii, jinde se vystřídalo i více skupin po sobě. V každém kruhu panoval úplně jiný řád, někde dokonce pěkný chaoz... FCI 1 (junior i adult) posuzovala Gabriela Ridarčíková a Anna Kochan. Postupně se jim předvedli všichni psi v každé kategorii zvlášť a ony určily dva nejlepší v obou kategoriích a rovnou řekly, kdo postupuje! To ale mělo být tajemstvím až do samotného vyhlášení... Exinka se do finále juniorů nedostala, ale Kačenka se svou fenkou honáka Carou ano:-) V dospělé kategorii se do finále dostal Chip!!! FCI 9 měla Shih tzu pod zrakem paní Jílkovézvlášť kruh pro juniory a zvlášť pro dospělé. Juniory posuzovali pánové Javorčík a Csík, kteří si nechali nastoupit všech 30 psů najednou! Najednou zjistili, že se tam ani nevejdou, tak skupinu rozdělili na dvě části. Některé psy si prohlédli jen v postoji, pár jedinců si nechali i proběhnout. Pak všem poděkovali a nikdo nevěděl nic... Já jsem čekala se Samíkem u kruhu pro "dospěláky z devítky". Tuto skupinu posuzovaly opět dvě dámy - paní Jílková a litevská rozhodčí I.Pablaka. V tomto kruhu byla organizace skvělá! Paní Jílková si volala postupně přihlášené jedince podle plemen. Pokud byl přihlášen jen jediný zástupce, pečlivě si jej prohlédla v postoji i v pohybu, prohmatala, zapsala si poznámky (možná body?!) a poslala jej na opačný konec kruhu k paní Pablaka. Ta učinila to samé zatímco si paní Jílková volala dalšího. Pokud bylo v plemeni více zástupců, nastupovali současně. Stejně tomu bylo i u šicu, kde byli přihlášeni 4 jedinci (jedna fena a tři psi). Běhali jsme společně i samostatně u obou rozhodčích. Po Sam u paní Pablakaposouzení všech 39 psů daly rozhodčí hlavy dohromady a zřejmě sčítaly udělené body?! Pak znovu do kruhu zavolali tři katalogová čísla - Lhasa Apso, Cotton de Tuleár a mě se Samem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ještě jednou jsme se proběhli a poté nám rozhodčí poděkovaly. Nikdo nevěděl, co bude dál, nebo proč jsme měli znovu nastupovat. Situace se mi objasnila až při vyhlašování finalistů... Z naší skupiny postoupili celkem 3 jedinci do finále mezi nejlepší 16. Jednoznačně postoupila pouze veteránka Shih tzu a o dalších dvou místech se rozhodovalo mezi výše zmiňovanými aktéry. Samík sice skončil na čtvrtém nepostupovém místě, ale měla jsem velkou radost, protože konkurence byla velká! Zajímavé je, že vítězka celé soutěže vlastně postoupila jako druhá či třetí z FCI 9, "vítězkou" se stala veteránka šicu!!! Sam se tak sice nestal nejlepším v plemeni, ale stal se nejlepším PSEM mezi šicunkama a to mi v dané konkurenci stačí!
Následoval přesun do vedlejší haly, kde se mělo konat finále. Chvíli nás pořadatelé trápili s tím, že tam nesmí ke stolům psi!!! To se vystavovatelům samozřejmě nelíbilo, takže pořadatelé nakonec ustoupili. Po zahájení panem Ing.Matyášem nastalo vyhlašování finalistů a losování písmenek, které určili předem dané dvojice z katalgu. Z našich pejsků se do finále nikdo nedostal O Exince a Drakovi jsme věděli už z předkola a čekali jsme jen na Bambuli a Sama. Ani jeden z nich štěstí neměl. Několik našich přátel mělo více štěstí a tak jsme měli komu fandit.

skupina počet přihlášených psů počet postupujících psů rozhodčí
FCI 1 junior 21 2 A.Kochan PL / G.Ridarčíková SK
FCI 1 27 2
FCI 2 junior 24 3 M.Bíroš SK / M.Benkovský SK
FCI 2 48 3 L.Zage LV / M.Václavík CZ
FCI 3 junior 31 3 R.Kanás SK / A.Cwieceková SK
FCI 3 32 2 J.Kubala SK / P.Seman SK
FCI 4 junior 3 0 V.Staviarská SK / T.Havelka SK
FCI 4 5 0 V. Piskay SK / F.Šimek CZ
FCI 5 junior 11 1 V.Staviarská SK / T.Havelka SK
FCI 5 7 2 V. Piskay SK / F.Šimek CZ
FCI 6 junior 23 1 V.Staviarská SK / T.Havelka SK
FCI 6 18 1 V. Piskay SK / F.Šimek CZ
FCI 7 junior 6 7 A.Pokorn SLO / V.Kardos H
FCI 7 7 0
FCI 8 junior 11 1
FCI 8 24 2
FCI 9 junior 30 3 V.Javorčík SK / I.Csík H
FCI 9 39 3 Z.Jílková CZ / I.Pablaka LV
FCI 10 junior 5 1 V.Vojtek SK / M.Guniš SK
FCI 10 9 1
NON FCI junior 1 0
NON FCI 2 0

KOMPLETNÍ FOTO Z PEDIGREE CUP NAJDETE ZDE COMPLETE GALLERY FROM PEDIGREE CUP ARE HERE

pódium, na kterém probíhalo finálePřed samotným začátkem soutěže se podávala večeře. Byl předkrm a polévka. Nastala další vlna nejasností - jak bude finále probíhat? Přesuneme se zpět do haly, kde byla předkola? NE! Finále proběhne na podiu v hale, kde se večeřelo! Psi vůbec nebudou běhat, jen vystoupají po několika schodech nahoru, každý z dvojice z jedné strany pódia a tam se postaví do postoje před tři rozhodčí (M.Václavík CZ, G.Ridarčíková SK a V.Kardos H) a před zraky všech lidí u stolů. Každému z dvojice byla přidělena buď červená nebo žlutá barva a rozhodčí po prohlídnutí každého z dvojice na pokyn moderátorky zvedli buď červený nebo žlutý terčík. Tím poslali jednoho psa dál a pro druhého soutěž skončila (psi mají u sebe katalogové číslo a vítězný pes je označen*).

JUNIOR ADULT
16 finalistů, 8dvojic / 16finals, 8couples 16 finalistů, 8dvojic / 16finals, 8couples
beagle 87*  vs. výmarský ohař 101
sibiřský husky 84 vs. labrador retrívr 112*
kolie dlouhosrstá 10 vs. bedlington teriér 47*
cane corso 24* vs. maltéz 134
malý knírač 45 vs. novofundland 36*
australský honácký pes 1*  vs. lakeland teriér 63
australský honácký pes 1*  vs. lakeland teriér 63
coton de tuleár 129*  vs. irský vlkodav 146
královský pudl 119*  vs. jorkšír 71
afgán 373* vs. sibiřský husky 279
bígl 291 vs. americká akita 266*
australský ovčák 149* vs. kerry blue teriér 234
australský ovčák 149* vs. kerry blue teriér 234
lhasa apso 356* vs. bearded kolie 153
welsh springer 333* vs. novofundland 206
americký kokr 104 vs. shih tzu 364*
coton de tulear 348 vs.  bernardýn 214*
dobrman 192 vs.  americký stafordšírský ter. 224*
8 finalistů, 4dvojice / 8finals, 4couples 8 finalistů, 4dvojice / 8finals, 4couples
beagle 87 vs. labrador retrívr 112*
bedlington ter. 47 vs. cane corso 24*
novofundland  36* vs. australský honácký pes 1
novofundland  36* vs. australský honácký pes 1
coton de tuleár 129 vs. královský pudl 119*
afgán 373 vs. americká akita 266*
australský ovčák 149 vs. lhasa apso 356*
australský ovčák 149 vs. lhasa apso 356*
welsh springer 333* vs. shih tzu 364
bernardýn 214 vs. americký stafordšírský ter. 224*
4 finalisté, 2dvojice / 4finals, 2couples 4 finalisté, 2dvojice / 4finals, 2couples
labrador retrívr 112* vs. cane corso 24
labrador retrívr 112* vs. cane corso 24
novofundland  36*   vs. královský pudl 119
americká akita 266 vs. lhasa apso 356*
americká akita 266 vs. lhasa apso 356*
welsh springer 333*  vs. americký stafordšírský ter. 224
souboj o vítězství last couple for winner souboj o vítězství last couple for winner
labrador retrívr 112 vs. novofundland  36*  lhasa apso 356* vs. welsh springer 333
   
1.místo 1st place
Newfoundland Jch.King of Helluand Feel The Win

2.místo 2nd place
Labrador retriever Lerry Sun in Their Eyes
1.místo 1st place
Lhasa Apso Ch.Orleane´s All Too Easy

2.místo 2nd place
Welsh Springer spaniel Ch.Ralf Jankina Záhrada

KOMPLETNÍ FOTO Z PEDIGREE CUP NAJDETE ZDE COMPLETE GALLERY FROM PEDIGREE CUP ARE HERE

Před poslední finálovou dvojicí v kategorii mladých první část skončila a začala část dospělých. Tam po semifinále následoval hlavní chod večeře a dezert a až poté soutěžili dva nejlepší z mladých a dva nejlepší z dospělých. My jsme mezi tím ještě stihli poklábosit s přáteli a naskládat věci a pejsky do auta. Bylo již po 22hodině a my byli už moc unavení. Ještě vyfotit vítěze a rychle jsme ujížděli s Janou a Rudou k jejich příbuzným přenocovat. Tam jsme padli za vlast hned, jak jsme si lehli do postele:-) Tímto moc děkujeme všem za skvělý azyl a pohoštění!

NEDĚLE SUNDAY

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z NEDĚLE 6.12.2009 NALEZNETE ZDE ALL PHOTOS FROM SUNDAY ARE HERE

Brzké vstávání, venčení, snídaně a odjezd na výstaviště. Tam jsme dorazili v půl osmé a bylo nás o jednoho víc - přicestovala Terrinka :-) Scénář byl úplně stejný jako den předchozí, jen s ranní přípravatím rozdílem, že naše plemena si vyměnila výstavní haly. Sama i Bambuli jsem opět učesala již ráno před posuzováním, protože první šli opět na řadu aussíci. Posuzování paní Kochan bylo podstatně pomalejší než předchozí den u pana Javorčíka, ale spíše proto, že diktovala dlouhé posudky. Řádné prověření v pohybu chybělo:-( Nejvíce asi v mezitřídě, kde byla největší konkurence, tam se neběhalo vůbec společně:-( asi proto, že paní rozhodčí chtěla nechat zvítězit polskou vystavovatelku, jejíž fena v pohybu rozhodně oproti Exi strádala. Takže Exinka získala další r.CAC z 5 fen!!! Emil zůstal odpočívat na hotelu a dal šanci bráchovi Waitíkovi na dokončení junior šampiona. Vše se podařilo jak má:-) O CACIB stáli tři naši kluci - Wait, Drak a Chip, který si nakonec titul odnesl. U fen se CACIB zadal také ze stání a opět putoval do Polska. Rozhodčí se ani neobtěžovala zavolat Exi o r.CACIB a zadala ho rovnou Sunny. Světová vítězka Happy tak zůstala stejně jako předešlý den "jen" s CACem. K naší velké radosti BOB získal Chipík, který jedno vítězství v plemeni od této rozhodčí má z letošní klubové výstavy v Mladé Boleslavi. Bleskový přesun k šicu, kde se pomalu začínalo. Doupravila jsem oba šicí kluky a učesala takéTerrinka si běží pro poslední CAC :-) Terri. Bohužel se schylovalo k tomu, že Sam i Terri nastoupí do kruhu v jednu chvíli :-( Terrinka získala poslední CAC a splnila tak SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA!!! Martin mi pomohl se Samíkem a vše jsme zvládli. Šicunky posuzoval pan Guniš, který očividně neměl náladu. Jindy usměvavý a vtipný rozhodčí byl tentokrát velmi přísný a odměřený. Fenám, kterým na jiné výstavě zadává tituly, dal tentokrát VD a to i do třídy šampionů! CACIB ve psech byla spíše fraška, kde rozhodčí vsadil na jistotu a zadal titul psovi ze šampionů, který vůbec neběhal a res.CACIB pak Martinovi s Bambulí, který se mu očividně líbil, ale Martina nezná... U stolu se pak ještě Martina ptal, jak jeho pes (míněno Bambule) dopadl včera a když mu Martin řekl, že získal CACIB a psa ze šampionů porazil, tak rozhodčí jen valil oči:-) tím se naše domněnka jen potvrdila:-) BOB získala opět veteránka, která tak zakončila mega úspěšný letošní rok... Měli jsme čas před soutěžemi a tak jsme zapsali pejskům výsledky, kde byla velká fronta. Také jsme zaplatili a podali přihlášky do Trenčína a na slovenského šampiona šampionů, který se letos konat již nebude, ale ročník 2009 pořadatelé přesunuli až na únor 2010, i tak si tuto akci Sam si s lehkostí doběhl pro BEST IN SHOW :-)nechceme nechat ujít a vyrazíme v hojném počtu:-) Vyvenčili jsme znovu pejsky a připravili věci do auta, abychom po skončení soutěží mohli rychle domů. V soutěžích uspěl opět Samík, který získal další BEST IN SHOW :-) V nabyté FCI 1 zvítězil k naší velké radosti Chipík!!! Rozhodnutím polského rozhodčího pana Robaka. Tak se stalo, že letos na Slovensku 6* vyhrál 1.FCI skupinu Australský ovčák (3* Emil, 2* Chip a 1* Wait - všichni tři po jedné matce, naší Way!!!). Dokonce toto byla pátá mezinárodní výstava v řadě (bez přerušení), kterou australák vyhrál - nedělní květnová Bratislava EMIL (+BEST IN SHOW), sobotní srpnová Bratislava WAIT, nedělní srpnová Bratislava EMIL, sobotní prosincová Nitra EMIL a nedělní prosincová Nitra CHIP:-)))))))))))))))))))))))). Děkujeme všem rozhodčím za skvělé výsledky našich pejsků!!! Na Slovensku se nám opravdu daří, vždyť jsme zahájili tuto úspěšnou sezónu titulem nejvyšším BEST IN SHOW se Samíkem právě v Trenčíně! Moc rádi se sem vracíme;-)

Závěrečné soutěže Final competitions

čestná BEST IN SHOW honour

BEST IN GROUP FCI 1

VŠECHNY FOTOGRAFIE ZE SOBOTY 5.12.2009 + KOMPLETNÍ FOTO Z PEDIGREE CUP NAJDETE ZDE
ALL PHOTOS FROM SAUTRDAY 5.12.2009 AND COMPLETE GALLERY FROM PEDIGREE CUP ARE HERE

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z NEDĚLE 6.12.2009 NALEZNETE ZDE ALL PHOTOS FROM SUNDAY ARE HERE

VÝSLEDKY RESULTS OF...

...AUSTRALSKÝ OVČÁK Australian shepherd

Třída Class Jméno psa Name of dog 5.12.2009
rozhodčí Judge Vlado Javorčík SK
6.12.2009
rozhodčí Judge Anna Kochan PL
P-dorost
M-puppy
COPYRIGHT Great Lady Velmi nadějný 1 Very promissing 1 Velmi nadějný 1, r.BIS dorost pes
 Very promissing 1, r.BIS puppy male
P-mladý
M-junior
AUSSIE ATREY Srdcové eso Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior winner X X X
HALE RED TALISMAN od Diamantové řeky X X X Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior winner
P-mezitřída
M-intermedial
MultiJch.BIS A EMINNEM New Acro
 
Výborný 1, CAC, CACIB, BOB,
 BEST IN GROUP
Excellent 1, CAC, CACIB, BOB,
BEST IN GROUP
X X X
Ch.A EXCELENT WEIHAIWEI New Acro
 
Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC
Výborný 1, CAC, res.CACIB a dokončen Slovenský junior šampion /
Excellent 1, CAC, res.CACIB and New Slovakian Junior champion
GREAT GALLANT od Diamantové řeky Výborný 3 / Excellent 3 Výborný 2 / Excellent 2
P-otevřená
M-open
ARNOLD REDY od Diamantové řeky Výborný 1, CAC  Excellent 1, CAC X X X
Ch.Prosto Chudo DRAGON FALLCAT Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC
Výborný 1, CAC  Excellent 1, CAC
P-šampionů
M-champion
Ch.DAY BY DAY LADY Puella Fera Výborný 1, CAC, res. CACIB
Excellent 1, CAC, res. CACIB
ve tř.čestné
in honour class
Ich.BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro ve tř.čestné
in honour class
Výborný 1, CAC, CACIB, BOB,
 BEST IN GROUP
Excellent 1, CAC, CACIB, BOB,
BEST IN GROUP
P-čestná
M-honour
Ch.DAY BY DAY LADY Puella Fera ve tř.šampionů
in champion class
Výborný 1, 3.BEST IN SHOW čestná
Excellent 1, 3.BEST IN SHOW honour
Ich.BEST FOR GREAT LADY Bohemia Acro Výborný 1 r.BEST IN SHOW čestná
Excellent 1, r.BEST IN SHOW honour
ve tř.šampionů
in champion class
F-štěně
F-baby
Prosto Chudo HONOUR AND ACRO GLORY Velmi nadějný, štěně BEST IN SHOW
 Very promissing, baby BEST IN SHOW
Velmi nadějný  Very promissing
DANCING QUEEN Great Lady Velmi nadějný  Very promissing Velmi nadějný  Very promissing
F-mladých
F-young
CHESSIE LABAKAN Puella Fera Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior winner X X X
HAPPY BABE Puella Fera X X X Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior winner
BERLINETTA Ivelbero´s Darling X X X Výborný 3 / Excellent 3
Jch.Prosto Chudo FLEURY RED CATAWBA Výborný 2 / Excellent 2
Výborný 2 / Excellent 2
F-mezitřída
F-intermedial
Ch.A EXTREM WAY New Acro Výborný 2,  res.CAC, r.CACIB
 Excellent 2 r.CAC, r.CACIB
Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC
ANNEX TO GADGET Great Lady Výborný 3 / Excellent 3 Výborný 3 / Excellent 3
AUDREY MAY z Podhajské obory Velmi dobrý 4 / Very good 4 Velmi dobrý / Very good
Thunderbay´s REMEMBER ME SAUSSUREA Výborný 1, CAC, CACIB
 Excellent 1, CAC, CACIB
Výborný 1, CAC, CACIB
 Excellent 1, CAC, CACIB
A LITTLE PRINCESS Great Lady X X X Výborný 4 / Excellent 4
F-otevřená
F-open
Hearthside HAPPY MESSAGE Výborný 1, CAC / Excellent 1, CAC Výborný 1, CAC / Excellent 1, CAC
CONNIE Mladá živa Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC X X X
F-šampionů
F-champion
Ch.BE SUNNY FLASH Bohemia Acro Výborný 1, CAC / Excellent 1, CAC
Výborný 1, CAC, res.CACIB /
Excellent 1, CAC, res.CACIB
Ch. Prosto Chudo ELECTRA X X X Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC

SHIH TZU

Třída Class Jméno psa Name of dog 5.12.2009
rozhodčí Judge Linda Voláriková SK
6.12.2009
rozhodčí Judge Miroslav Guniš SK
P-mladý
M-junior
Jch.rJWW.ANDY Diamond Wingate Výborný 2 / Excellent 2
X X X
DEXTER-ATREI Kirabzer Výborný 3 / Excellent 3 Výborný 2 / Excellent 2
ShowCase Otero Cho Oyu Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior winner Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior winner
P-mezitřída
M-intermedial
Ch.BAMBOO z Ivafre Výborný 1, CAC, CACIB/
Excellent 1, CAC, CACIB,
Výborný 1, CAC, res.CACIB / Excellent 1, CAC, res.CACIB
Jch.Solaris Avis MAGIC MOMENT X X X Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC
P-otevřená
M-open
ALFRÉD z Ivafre Výborný 1, CAC  Excellent 1, CAC Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC
Blackberry´s MISSION COMPLETED X X X Výborný 1, CAC  Excellent 1, CAC
DIESEL z Tichého podhradia Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC Výborný 3 / Excellent 3
P-šampionů
M-champion
Ch.FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC X XX
Ch.VONG-KONG Shah Abbas Výborný 1, CAC, res. CACIB
Excellent 1, CAC, res. CACIB
Výborný 1, CAC, CACIB
Excellent 1, CAC, CACIB
P-čestná
M-honour
Ich.MultiCh.BIS Saffron Sherhy O.K.STARS ACRO Výborný 1 BEST IN SHOW čestná
Excellent 1, BEST IN SHOW honour
Výborný 1 BEST IN SHOW čestná
Excellent 1, BEST IN SHOW honour
F-štěně
F-baby
JESSICA-ATREI Kirabzer Velmi nadějný  Very promissing Velmi nadějný  Very promissing
F-mladých
F-young
JESSY z Mengusovskej Doliny Výborný 2 / Excellent 2 Výborný 1 / Excellent 1
Kaybaroshi Har&Har MEET SEXY WOMAN Výborný 1, CAJC Excellent 1, Junior winner X X X
CATTLE LEY Rolnička X X X Velmi dobrý 2 / Very good 2
F-mezitřída
F-intermedial
Jch.BAJLA J.Jantar Moravy Výborný 1, CAC, CACIB
Excellent 1, CAC, CACIB
Výborný 1, CAC, CACIB
Excellent 1, CAC, CACIB
Kaybaroshi Har&Har BE MY PRINCESS Výborný 2,  res.CAC Excellent 2 r.CAC X X X
F-otevřená
F-open
ATHENA z Tibetskej ríše X X X Velmi dobrý 1 / Very good 1
F-šampionů
F-champion
Ch.ZINALDA-ATREI Kirabzer X X X Velmi dobrý 1 / Very good 1
F-veteránů
F-veteran
Ich.AGAPÉ Čo Oju Výborný 1, Nejlepší veterán, BOB, BIS veterán / Excellent 1, Best Veteran, BOB, BIS veteran Výborný 1, Nejlepší veterán, BOB, BIS veterán / Excellent 1, Best Veteran, BOB, BIS veteran

VŠECHNY FOTOGRAFIE ZE SOBOTY 5.12.2009 + KOMPLETNÍ FOTO Z PEDIGREE CUP NAJDETE ZDE
ALL PHOTOS FROM SAUTRDAY 5.12.2009 AND COMPLETE GALLERY FROM PEDIGREE CUP ARE HERE

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z NEDĚLE 6.12.2009 NALEZNETE ZDE ALL PHOTOS FROM SUNDAY ARE HERE

Úspěchy našich přátel nejen z těchto výstav najdete na  www.fallcat.net, www.pibaro.comwww.tender-flash.com, www.kazari-acd.com, www.nahaci.cz,
www.of-darkness.com,
 www.toklaramas.com, www.klucishih-tzu.com, www.provocativo.net, www.zkrajemlh.wz.cz, www.jantarmoravy.cz, www.beagle-tergy.cz,
www.great-lady.com, www.beagle.cz, www.srdcove-eso.websnadno.cz, www.sylvadog.wbs.cz www.australaci.unas.cz, www.bamboozivafre.wz.cz