Eukanuba World Challenge

2011

vítězem je překrásný pes, loňský vítěz Eukanuba Nationals Championship, Australký ovčák Ch.Propwash Reckon, dokonalý pes, který prezentoval USA!!!
winner is amazing dog, last year winner of Eukanuba Nationals Championship, Australian Shepherd Ch.Propwash Reckon, perfect dog presented USA!!!

Reserve BIS (Runner up) získal velmi známý toy pudl MultiBIS Ch.Smash JP Moon Walker, který získal BIS i na světové výstavě,který zde zastupoval FCI Asijskou a Pacifickou sekci

BIS 3 (first runner up) získala 6letá fena Lhasa Apso prezentující Velkou Británii Ch. Zentarr Elizabeth

celkem se zúčastnilo 41 psů a Českou republiku reprezentoval po druhé krásný Maltézský psík (import z USA :-) ) MultiBIS Ich.White Field Richelieu Rio, TOP DOG všech plemen pro rok 2011!!! Stejně jako loni ani letos Rio v první nejpočetnější sekci nezaujal, ale na takového reprezentanta konečně můžeme být právem hrdí!!!

byla k vidění i první Shih tzu v EWC, krásný pes prezentující Malaysii, MultiBIS MultiCh. La´Verne Hearty Dance with Me

-----------------------------------------------------------------------------------

2010

vítěz MultiBIS MultiCh Alex de Akido San, pes plemene Dobrman reprezentující Argentinu!
winner MultiBIS MultiCh Alex de Akido San, Dobermann male from Argentina!

Reserve BIS (Runner up) získal překrásný pes plemene Standard Pudl reprezentující Švédsko (opět) MultiCh Huffish Intensive Care

BIS 3 (first runner up) získal Barzoj reprezentující Japonsko Ch. Sunburst Huntsman at Mechta

celkem se zúčastnilo 41 psů a Českou republiku reprezentoval Maltézský psík (import z USA :-) ) Ich.White Field Richelieu Rio, TOP DOG všech plemen pro rok 2010  v ČR a také vítěz Šampiona šampionů!!!

přestože se Rio nikterak neumístil na EWC (stejně jako všichni jeho předchůdci reprezentující ČR), získal velmi cenný BOB na prestižní Eukanuba Nationals Championship, která probíhá zároveš s EWC a stal se Americkým šampionem!!!

Eukanuba World Challenge se opět obešla bez australského ovčáka, ale vynahradila to souběžně probíhající Eukanuba Naionals Championship, kde nejvyšší titul BEST IN SHOW získal překrásný australák Ch.Propwash Reckon, který se chvíli předtím vrátil do USA z Itálie, kde získal pod vedením Richarda Hellmana mnoho skvělých titulů, mimo jiné se stal Evropským vítězem v Celje, kde získal i BOB!!!

-----------------------------------------------------------------------------------

2009

vítěz MultiBIS MultiCh Alex del Monte Alago, pes plemene Bracco Italiano reprezentující Itálii!
winner MultiBIS MultiCh Alex del Monte Alago, Bracco Italiano male from Italy!

Reserve BIS (Runner up) získal překrásný pes plemene Saluki reprezentující Švédsko Ch.Shiraz California Dreaming

BIS 3 (first runner up) získal Drsnosrstý foxteriér reprezentující  Brazílii Ch.Sanherping Arepa

celkem se zúčastnilo 40 psů a Českou republiku reprezentoval pes plemene Český fousek - Dar z Huťské osady, TOP DOG všech plemen pro rok 2009 v ČR!

-----------------------------------------------------------------------------------

2008

vítěz Dakira Sawahin, fena plemene Saluki reprezentující Německo!
winner Dakira Sawahin, Saluki bitch from Germany!

celkem se zúčastnilo 52 psů  a Českou republiku reprezentoval pes plemene Čínský chocholatý pes - labutěnka Ich. Oliver Modrý květ, který byl v tomto roce v ČR vítězem TOP DOG pro IX.FCI skupinu (ale celkovým vítězem TOP DOG byl jezevčík, který účast odmítl a na druhém místě jako res.TOP DOG byl náš ROCK... zase se nikdo ani slovem nezmínil o nominaci :-D a jela nás prezentovat labutěnka s ušima svěšenýma dolů, přestože Americký standard připouští pouze vztyčené uši, takže pod Americkým rozhodčím nebyly šance na postup pro ČR příliš velké.... :-( Více o vyhlášení TOP DOG zde...

-----------------------------------------------------------------------------------

2007

vítěz Multi-Champion Very Vigie Vamos A La Playa "Vamos", 3letý pes plemene Americký kokršpaněl reprezentující Švýcarsko!
winner Multi-Champion Very Vigie Vamos A La Playa "Vamos". This stunning 3-year-old male American Cocker Spaniel from Switzerland!

Reserve BIS (Runner up) získal krásný 2letý Dobrman reprezentující Argentinu MultiCh Wizard Black de Akido San took

celkem se zúčastnilo 40 psů  a Českou republiku reprezentovala fena Whipetta Ch.MADELEINE z Úplňku, v tom roce získala  v ČR na výstavách 2x CACIB, 1x BOB a BIG 3... Náš Rock byl v tom roce TOP DOG ČR všech plemen!!! A tuto soutěž vedl již od poloviny výstavní sezóny,takže čas na registraci by byl... kdyby... :-) více o vyhlášení TOP DOG zde...

Australský ovčák se přesto v Kalifornii představil a hned dvakrát - Ch.Thornapple Aftershock "Diablo" prezentoval Dánsko, a Ch. Heatherhill Shock N Awe reprezentoval Velkou Británii!